Şanlıurfa’da CHP’nin Rüya Takımı Sahaya İndi

CHP’nin eski Urfa kurmayları birleşip çalışma grubu kurdu. CHP Şanlıurfa teşkilatının yetersizliğini gören grup ipleri eline aldı.

Şanlıurfa'da CHP'nin Rüya Takımı Sahaya İndi

Şanlıurfa’da CHP’nin Rüya Takımı Sahaya İndi

Şanlıurfa’da rüya takımı sahaya indi. CHP‘nin eski Urfa kurmayları birleşip çalışma grubu kurdu. CHP Şanlıurfa teşkilatının yetersizliğini gören grup ipleri eline aldı.

CHP Şanlıurfa’da 1 Milletvekili Çıkardı

CHP Şanlıurfa’da geçen seçimlerde 1 milletvekili çıkarmıştı. Bu dönem ise bir çok partinin de katılımıyla gerçekleşen seçimlerde yine 1 milletvekili çıkardı. Şanlıurfa’da CHP’nin 3-4 milletvekili çıkarması gerekirken milletvekili sayısında yine ilerleyemedi.

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Çalışma Grubunda Hangi İsimler Var?

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Çalışma Grubunda hangi isimler var? CHP’nin Şanlıurfa’da bir ilerleme kaydedemediğini gören bazı eski CHP’li isimler bir araya gelerek Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Çalışma Grubunu kurdu. Grubun içinde yer alan isimler ise şu şekilde;

  • Eski Milletvekili Mahmut Yıldız
  • Eski Milletvekili Vedat Melik
  • Eski İl Başkanı Ferhat Karataş
  • Eski İl Başkanı Yusuf Köse
  • Eski İl Başkanı Ahmet Öncel
  • irfan Tüysüz
  • Eski Kısas Belediye Başkanı Ali Ersöz ve bir çok eski yönetici…

Bu isimler bir araya gelerek Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Çalışma Grubunu kurdu. Kurulan grup Şanlıurfa ve ilçelerinde 28 Mayıs’ta yapılacak olan 2. tur seçimleri için alanda çalışmaya başladı. Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Çalışma Grubunun Grup Başkanı ise Ferhat Karataş oldu.

Eski Samimi Ekip Sahaya İniyor

Gerek CHP Şanlıurfa teşkilatının yetersizliği gerek CHP milletvekili adayları listesinin Şanlıurfa’da rağbet görmemesi CHP’yi Şanlıurfa’da istenilen seviyeye getiremedi… Bunu gören bu eski samimi ekip sahaya inmeye karar verdi. Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Çalışma Grubunu kuran isimler CHP Şanlıurfa İl Başkanlığı haricinde bağımsız çalışma yapıp ikinci turda CHP için gönüllü olarak çalışacaklar.

Sahaya İnip Kılıçdaroğlu İçin Oy İsteyecek

Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Çalışma Grubu sahaya indikten sonra il merkezi ve ilçelerde karşılığı olan insanlara ulaşıp Kılıçdaroğlu’na oy isteyecekler… Gönüllü grubun sahaya inmesinin ardından Urfa’da CHP’nin Cumhurbaşkanlığı için alacağı oylar daha fazla olacak. Kılıçdaroğlu Gönüllüleri Çalışma Grubu, ikinci tur eçimlerini Urfa teşkilatının insafına bırakmayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu