Teknoloji

WhatsApp ve Facebook’a Günlerce Giriş Yapılmayabilir!

WhatsApp, Instagram ve Facebook uygulamasına saatlerdir erişim sorunu sağlanamazken sorunun bir kaç gün sürebileceği iddia edildi.

WhatsApp ve Facebook'a Günlerce Giriş Yapılmayabilir!

Whatsapp, Instagram ve Facebook’a dünya genelinde erişim sorunları yaşanırken Türkiye’de de 3 uygulamayan saat Türkiye18.40’tan bu yana erişim sağlanamıyor.

Söz konusu soruna ilişkin Facebook’un İletişim Direktörü Andy Stone, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak “Uygulamalarımız ve ürünlerimize erişimde bir sorun olduğunun farkındayız. Mümkün olan en kısa sürede her şeyin normale dönmesi için çalışıyoruz, verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz” dedi.

BAKAN YARDIMCISI’NDAN AÇIKLAMA

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan global bir sorun olduğuna dikkat çekerek “#Whatsapp, Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakta olup, global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir” ifadelerini kullandı.

Sosyal medyada ise sorunun çözüme kavuşturulmasının bir kaç gün sürebileceği iddiaları gündeme geldi. Kullanıcılar bu iddiayı “Kötü haber” olarak yorumladı.

 

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı