GüncelYurt

Urfa’yı Demet Akalın ve Sibel Toptan Yüceltecekmiş

Büyükşehir Belediye Çalışanı Sibel Toptan, Demet Akalın’a Urfa’yı yüceltme çağrısında bulundu.

Demet Akalın Şanlıurfa

Alişan, Demet Akalın ve Eşi Okan Kurt Şanlıurfa’yı ziyaret etti. Akalın’ın Şanlıurfa’yı ziyaret etmesi ve bu ziyaretin amacının Urfa’yı tanıtmak ve yüceltmek olarak lanse ettirilmesi tepkileri de beraberinde getirdi. Sibet Toptan isimli Büyükşehir Belediyesi çalışanı, Demet Akalın’a Şanlıurfa’yı yüceltme çağrısında bulundu.
Demet Akalın, eşi Okan Kurt ve Alişan ile beraber hafta sonu Şanlıurfa’ya ziyarette bulundu. Ünlüleri, Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül karşıladı. Beyazgül, ünlülerin Şanlıurfa’yı ziyaret ettiğini sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu; “Huzur, lezzet, tarih ve medeniyetler şehri Şanlıurfa’nın kapısı sanatçılarımıza her zaman açık. Kentimizin tanıtımı noktasında bu haftasonu misafirimiz olan Demet Akalin ve Alisan’a teşekkür ediyorum.”

Demet Akalın Şanlıurfa

Beyazgül, Urfa’nın Tanıtımı İçin Türkücüler’le buluştu

Beyazgül’ün mesajındaki “Kentimizi tanıtma noktasında misafirlerimiz Demet Akalın ve Alişan’a teşekkür ediyorum” cümlesi tepkileri de beraberinde getirdi. Dünya Medeniyetinin çıkış noktası olarak kabul edilen ve son yıllarda insanlık tarihinin ilk tapınağı olduğu kabul edilen Göbeklitepe olmak üzere birçok tarihe ev sahipliği yapan Şanlıurfa’nın birkaç sanatçı ile yüceleceği düşüncesi hoş karşılanmadı.

Göbeklitepe’den sonra Karahantepe ile dünya gündeminde olan kadim şehir Şanlıurfa’nın Demet Akalın ve Alişan gibi ünlülerle yüceltilme düşüncesi yerine turizmi, gastronomisi ve büyükşehir belediyesinin faaliyetleri ile yüceltilmeye çalışılması yerinde bir tutum olur.

Demet Akalın Şanlıurfa

Akalın’a Urfa’yı Yüceltmesi İçin Çağrı

Urfa’yı ziyaret eden ünlülerin kenti yüceltmesi çağrısında bulunulan bir yorum ise tepkileri daha da arttırdı. Büyükşehir Belediyesinde görevli olan Zeynep toptan isimli çalışan sosyal medyada Akalın’a Urfa’yı yüceltmesi için çağrıda bulundu. Akalın da bu çağrıya sessiz kalamayarak pandemi bittikten sonra geleceğini belirtti.

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı