Urfa’nın ikinci SUKAY’ı Karaköprü’de Yapılacak

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa’nın ikinci SUKAY’ını Karaköprü’ye yapacaklarını duyurdu.

Urfa’nın ikinci SUKAY’ı Karaköprü’de Yapılacak

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi, projeleri arasında olan Gölet Projesi’nin detaylarını açıkladı.

Yeniden Refah Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı Av. Nihat Çiftçi, seçilmeleri halinde Karaköprü’de yapacakları projelerden biri olan Gölet Projesi’nin detaylarını açıkladı. Çiftçi; Şanlıurfa’da on yıllık belediye başkanlığı sürecinde, kentte kazandırdığı eserler içinde önemli bir yer tutan GAP SUKAY projesinin bir benzerini Karaköprü’de yapacaklarını söyledi.

YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR

Karaköprü’den geçen T1 ve T2 tünellerinin ilçeyi aslında bir su şehri yaptığını dile getiren Başkan Adayı Nihat Çiftçi, bunu değerlendireceklerini söyledi. Çiftçi konu ile ilgili yaptığı açıklama da şunları söyledi: Büyükşehir Belediye Başkanı iken yapmış olduğumuz SUKAY’a benzer bir göleti Karköprü’müze kazandırmak istiyoruz. 50 dönümlük göletin etrafında ahşaptan tek katlı sosyal mekanlarla insanımızı su ile buluşturacağız. Bunu yapacak gücümüz, donanımımız ve bilgi birikimimiz var, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Karaköprülü vatandalarımız Su Kayak Merkezi’ne baksınlar, bizim Karaköprü Gölet Merkezi’ni yapabileceğimizi rahatlıkla görebilirler. Buradan onlara söz; Karaköprü’nün  sosyal tesisleri hepsi hızlı bir şekilde onların hizmetine girecek ve cıvıl cıvıl bir Karaköprü, hayat dolu bir Karaköprü’ye doğru adım atıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu