Urfa İtfaiyesi’nde Korkunç Olay! Er Yere Çakıldı

Şanlıurfa İtfaiyesi Ekibinden Veysel Atçı, Birecik'te bulunduğu bir eğitim sırasından yüksekten yere çakıldı. Atçı, olay sırasında bilincini kaybetti.

Şanlıurfa İtfaiyesi Ekibinden Veysel Atçı, Birecik’te bulunduğu bir eğitim sırasından yüksekten yere çakıldı. Atçı, olay sırasında bilincini kaybetti.

Olay, Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde, itfaiye erlerine verilen bir eğitim sırasında meydana geldi. Eğitim sırasında itfaiye merdivenlerinden çıkıp şişme yatağa atlamayı uygulamalı olarak göstermek isteyen İtfaiye eri Veysel Atçı, çıktığı merdivenden atladığı sırada şişme yatağın kenarına düşerek yere çakıldı.

Olay, o sırada başka bir itfaiye erinin eğitimi kayıt altına almak için başlattığı cep telefonu kamera kaydına yansıdı. Düştükten sonra yanına giden arkadaşları, Atçı’nın bilincinin kapalı olduğunu anladı. İhbar ile olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaralı itfaiye erini hastaneye sevk etti.

İddiaya göre işin uzmanı olmayan kişilerce verilen eğitim nedeniyle ölüm kalım mücadelesi veren Atçı, saatlerce yoğun bakımda kaldı. Durumu ağır olan Atçı’nın tedaviye olumlu yanıt verdi ve hayati tehlikeyi de atlattığı öğrenildi. 

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İşte o korku dolu anlar:

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu