Genel

Urfa.com Yazarından Tokat Gibi Cevap

86 yıl sonra Ayasofya Camii'nin ibadete açılmasını hazmedemeyen bir şahısa Urfa.com Yazarı Tülay Demircan Koyuncu’dan tokat gibi cevap geldi.

Ayasofya Camii, 24 Temmuz günü cuma namazının kılınması ile birlikte ibadete açıldı. Ayasofya’nın ibadete açılmasını hazmedemeyen bazı kesimler sosyal medyada yayınladıkları videolar ile tepkilerin hedefi oldu.

Tepkilerin hedeflerinden bir tanesi de “Ayasofya sizin babanızın malı mı?” diyerek Ayasofya’nın cami olarak ibadete açılmasını hazmedemeyen bir kadın oldu. Söz konusu kadın, tepkisini gösterdiği videoda; “Sinirlerim yerinden oynadı. Çünkü cahilsiniz. Çünkü komplekslisiniz. Ayasofya’yı cami yapmak ne ya? Ayasofya’yı rahat bırakın. Ayasofya bütün dünyanın mirasıdır. Senin babanın oğlu yapmadı orayı, sen de yapmadın. Senin derdin ne Ayasofya cami olarak mı yapıldı.” ifadelerine yer verdi.

 

 

Urfa.com Yazarından Tokat Gibi Cevap Geldi

Tepkisini gösteren kadına, Almaya’da yaşayan Urfa.com yazarı Tülay Demircan Koyuncu’dan tokat gibi cevap geldi. Tülay Demircan Koyuncu, çektiği videoda; “hani demiş ya ‘Ayasofya sizin babanızın malı mı’ diye, eee be salak tabi ki bizim malımı. Çünkü Fatih Sulatan Mehmet bizim dedemiz. Ben onun nesliyim. Tabi sen onun soyu olmadığın için böyle konuşuyor olabilirsin.” diyerek çektiği videoda şu ifadelere yer verdi.

 

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı