Sele Kapılan Tır Sürücüsünden Kötü Haber Geldi

Şanlıurfa'da sel sularına kapılıp kayıplara karışan tır sürücüsünün cansız bedenine ulaşıldı. Genç sürücü Emin Ergün sele yolda yakalanmıştı.

sel tir
Şanlıurfa’da sel sularına kapılıp kayıplara karışan tır sürücüsünün cansız bedenine ulaşıldı. Genç sürücü Emin Ergün sele yolda yakalanmıştı.
 
Bozova – Hilvan karayolunun sel suları ile parçalanıp kopmasının ardından o sırada seyir halindeki tır sürücüsü sele kapılmıştı. Selin yaşandığı ilk günden bu yana aranan genç tır sürücüsünden kötü haber geldi.
 
Şanlıurfa Valiliği, tır şoförünün kaybolduğu yerin 2 km ötesinde Atatürk Barajında 10 metre derinliğe saplandığını duyurdu. Şanlıurfa Valiliği genç sürücünün cansız bedenini bulduklarını şu açıklama ile duyurdu;
 
“Basın Açıklaması
 
Şanlıurfa ili Bozova ilçesi Hilvan Karayolu üzerinde meydana gelen sel afetinde 15.03.2023 günü sel sularına kapılarak kullanmakta olduğu 27 AHG 644 plakalı TIR’ı ile birlikte kaybolan TIR sürücüsü Emin ERGÜN (Birecik-1999)’in cansız bedeni Jandarma Arama Kurtarma (JAK) ve Jandarma Sualtı Arama Kurtarma ekipleri tarafından teknik cihazlarla ve dalgıçlarla sürdürülen aramalar sonucunda 24.03.2023 günü, saat:13.17 sıralarında kıyıdan (2) km Atatürk Barajı içerisinde ve (10) m. derinlikte Sualtı Arama Kurtarma ekibi tarafından bulunmuş ve Bozova C. Savcısının talimatları doğrultusunda adli işlemlere başlanılmıştır.
 
Kamuoyuna Duyurulur”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu