Deva Partisi’nden ‘TOGG’lu Teşekkür Göndermesi

Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz TOGG temalı paylaşım yaptı. Tüysüz, Suruç Ölüm Yolunu bu kez TOGG temalı paylaşım ile gündeme getirdi.

deva partisi

Deva Partisi Ş.Urfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz Suruç Ölüm Yolunu bu kez farklı bir etkinlikle gündeme getirdi. İl Başkanı Tüysüz yoldan geçen tırların üzerinde TOGG temalı paylaşım ile birlikte yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:“

Bugün Deva Partisi olarak burada özel bir teşekkür için toplanmış bulunuyoruz. Sadece 7-8 defa gündeme getirmemiz üzerine iktidar partisi vekilleri tarafından “Zaten ihale aşamasında bunu Deva Partisi de biliyor bundan size ekmek çıkmaz” dedikleri 18 km’lik Suruç Ölüm Yolunun hakikaten de 18 gün gibi kısa bir sürede yapılarak hizmete alınmış olmasının haklı gururunu sahiplerine teslim etmek üzere buradayız. Bir özel teşekkür de tabelaya sayaç takarak 18 km’lik yolu gerçekten de hergün 1 km’sini hem de kusursuz olarak 18 günde teslim eden şirkete. Yol güzel olunca biz de arabanın hakkını da vererek arkadaşlarımızla keyfi olarak biraz da o meşhur reklamdaki gibi asfaltı ağlatıp ‘arabanın hakkını ver’elim diye elektrikli TOGG’umuza atlayıp geldik Aligör’ün o meşhur külünçelerinden aldık, hatta fazla fazla kilo ile aldık fiyatlar çok uygundu eşe dosta komşuya da verelim elimiz boş dönmeyelim hediyeleşmek adettendir sünnettir diyerek dönüyoruz. Haydi asfaltımız hayırlı olsun.” demek isterdik.

Ancak ortada yol yok ihale ne durumda bilgi veren de yok! Yolda TOGG falan da yok!
Külünçe de yok oraya kadar gitmedik hem yakıt fiyatları hem külünçe fiyatları zaten çok yüksek öyle konu komşuya kilo ile hiç alınamaz. Hediyeleşmek sünnettir amena ama değil sünneti; farzı yerine getirebilene aşk olsun hacca gitmek farz ama servet istiyor!

Az kaldı Deva olacağımız günler yakındır.

Bu vesileyle Genel Başkanımız Ali Babacan’ın mesajını da iletmek istiyoruz:

“15 Ocak Pazar Günü Saat 13:00’te, Ankara Atatürk Spor Salonu’nda #DEVATürkiyesi’ni sizlerle paylaşacağız. Tüm Şanlıurfalı hemşehrilerimizi, tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum.”

Deva ile kalın Deva olun diyor tüm hemşehrilerimizi saygıyla muhabbetle selamlıyoruz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu