Şanlıurfa’da Özel Bir Lisede Pompalı Tüfekli Saldır

Şanlıurfa'da Özel bir lisede silahlı kavga yaşandı. Meydana gelen pompalı tüfekli saldırıda okul müdürü ve güvenlik görevlisinin yaralandığı öğrenildi.

Şanlıurfa’da Özel bir lisede silahlı kavga yaşandı. Meydana gelen silahlı kavgada okul müdürü ve güvenlik görevlisinin yaralandığı öğrenildi.
 
Olay, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde bulunan özel bir lsiede meydana geldi. İddialara göre bir öğrenci okul idaresi ile tartıştı. Tartışmanın ardından okulu terk eden öğrenci bu defa da pompalı tüfekle okula geldi. Okulda dehşet saçan öğrenciyi okulun müdürü ve güvenlik görevlisi engellemeye çalıştı.
 
Okula pompalı tüfekle saldırı gerçekleştiren öğrenci, emniyet ekiplerine şikayet edildi. Okula çok sayıda polis sevk edildi. Yaşanan saldırıda okul müdürü ve güvenlik görevlisinin yaralandığı öğrenildi.
 
Sağlık ekipleri yaralı halde olan okul müdürü ve güvenlik görevlisini hastaneye sevk etti. Sağlık ekipleri saldırı sırasında korkup bayılan bazı öğrencilere de müdahalede bulundu. Olayı duyan bazı velilerin çocuklarını almak için okula geldiği öğrenildi.
 
Olayın yaşanmasının ardından okula gelen polislerin öfkeli öğrenciyi sakinleştirmek için uğraş verdiği bildirildi. İkna çabalarının ardından öğrencinin sakinleşip tüfeği ile teslim olduğu öğrenildi.
 
Emniyet ekiplerinin olay yerindeki incelemesi devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu