Özel DC Lisans Koleji’nden Urfa’da Büyük Etkinlik

Özel DC Lisans Koleji hafta sonu alışveriş merkezinde etkinlik düzenledi. Vatandaşlar düzenlenen etkinliğe yoğun ilgi gösterdi.

 
Özel DC Lisans Koleji, eğitimle adından söz ettirdiği kadar yaptıkları etkinlikler de konuşulmaya devam ediyor. Özel DC Lisans Koleji ‘Lisans Günleri’ sloganıyla hafta sonu Piazza AVM’de bir etkinlik düzenledi.
 
Hafta sonu yapılan etkinlikte seminerler verildi. Yarışmalar ve akıl oyunlarına yer verildi. Yarışmada dereceye girenlere ise ödüller verildi. Etkinliğe katılan vatandaşlar, keyfli vakit geçirdiklerini belirterek Özel DC Lisans Koleji’ne ve bu etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.
 
Özel DC Lisans Koleji Kurucusu Dilek Çiftçi, etkinlik sonrası yaptığı açıklamada;
 
“Bu tür etkinlikler ile Lisans Kolejini vatandaşlarımıza tanıtma fırsatı buluyoruz. Lisans Koleji fırsat okuludur. Okulumuzun önümüzdeki günlerde yapacağı çalışma ve projeler ile eğitimdeki kalitesini ve eğitimde öğrenciye yönelik verimli çalışmalarını herkes görecektir. Sizlerde Lisanslı olmak ve başarıya ulaşmak için Lisans Kolejini tercih ederek Lisans Ailesinin bir parçası olun.” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu