GüncelYurt

OSB Müdürü Aksu, İstifasını Sundu

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu’nun Vali Abdullah Erin’e istifa dilekçesini verdiği iddia edildi.

Yunus Emre Aksu İstifa

Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu’nun istifa edeceği konuşuluyor.

Sosyal medya hesaplarında paylaşılan iddialarda Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu’nun Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’e istifa dilekçesini sunduğu belirtildi. İddiaların doğruluk payı henüz teyit edilmese de bu istifa söylentileri Şanlıurfa kamuoyunda yankı uyandırdı.

 

Ne Olmuştu?

Geçtiğimiz haftalarda Şanlıurfa Organize Sanayi Bölge Müdürü Yunus Emre Aksu, sosyal medya hesabından yayınladığı bir paylaşımda Şanlıurfalıların tepkisini toplamıştı.

Söz konusu paylaşımda Şanlıurfa’nın bir ilçesine yatırım talep eden belediye başkanının, ilçeye gelen yatırımcı ile kişisel sebeplerden ötürü anlaşmayıp yatırım işini iptal ettiği belirtilmişti. Paylaşımda yer alan ilçe belediye başkanının ismini vermeyen Aksu’ya tepkiler artarken, tepkilerin en büyük sebebi ise Şanlıurfa’nın bütün ilçe belediye başkanlarını zan altında bırakması olmuştu.

Urfalıların Aksu’ya; “Bahsettiğiniz ilçe başkanının ismi nedir?” şeklinde sorusuna Aksu; “Hanım kızıyor” şeklinde cevap vermişti.

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı