Cezaevinden Çıkıp Dehşet Saçtı! C*nsel Organın Genişlemiş

Hapisten çıkan şahıs eşine “Beni aldatıyorsun. C*nsel organın genişlemiş. Doktorda çıkar.” diyerek darp etti. Dehşet saçan koca kadını dakikalarca dövdü.
Cezaevinden Çıkıp Dehşet Saçtı! C*nsel Organın Genişlemiş
 
Olay, İstanbul’da meydana geldi. İddialara göre S.K. isimli şahıs cezaevinden çıktıktan sonra eşi ve çocukları ile beraber yaşamaya başladı.
 

Cinsel Organın Genişlemiş

Bir gece ansızın uyanıp eşine “Sen beni babamla aldatıyorsun. Cinsel organın genişlemiş.” şiddet uyguladı. Gözü dönen koca, eşinin saçlarından sürükleyip kafasına defalarca vurduğu belirtildi. Bu sırada kavga seslerine uyanan S.K.’nın babası gelinini oğlunun elinden almak için çaba sarf etti. Bu sırada kadının polislere haber vermesi ile olay yerine intikal eden polisler, öfkeli kocayı gözaltına aldı.
 
Kadının birçok yerinde darp izleri olduğu, dişlerinin kırıldığı görülürken, gözü dönmüş kocanın madde bağımlısı olduğu da belirtildi. Karakolda ifade veren kadın olayın nasıl gerçekleştiğini açıkladı. Şiddet gören kadın verdiği ifadede şunları belirtti;
 
 

Beni Babamla Aldatıyorsun!

“Sen beni babamla aldatıyorsun. Vajinan ve anal bölgen genişlemiş hastaneye gideceğiz, kanına bakacağım orada çıkar’ dedi. Ben de ‘Nasıl böyle şeyler düşünürsün? Aklım başına topla artık’ dedim. Ardından beni kollarımdan tutarak zorla götürmeye çalıştı, saçımdan çekerek kafama vurmaya başladı. Yüzüme yumruk attı, dişim kırıldı. 10 dakika boyuca beni darbetti. Ben de dayanamayıp bağırdım. Sesimizi duyan kayınpederim yanımıza gelip kavgayı ayırmaya başladı. Bu olaylar sırasında eşim bana hitaben ‘seni paramparça edeceğim, seni öldürmek için planlarım var. Çocuklar annesiz kalacak ailen vicdan azabı çeksin’ dedi.
 
 

Gözü Dönmüş Koca Tutuklandı

Gözü dönmüş kocası S.K.’dan şikayetçi olan A.K. tedavisi yapılmak üzere hastaneye sevk edildi. S.K. da çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu