GenelGüncelYurt

Kemal Saraçoğlu Şanlıurfaspor’un Başına geliyor

Bugün Şanlıurfaspor mevcut yönetiminin istifasının ardından efsene şampiyon başkan diye anılan Kemal Saraçoğlu hem Urfaspor'un reçetesini yazdı bununla birlikte kulübe yeniden Başkan olacağını da açıklamış oldu.

Biraz önce medyadan şu anki yönetimin istifa ettiğini öğrendim. Sn. Halil Haktankaçmaz, Nihat Çakır ve yönetimi elinden gelen tüm gayreti göstermişlerdir.

Şahsım adına kendilerine çok tşk ediyorum. Şanlıurfaspor için Gerek Bazı Sporseverler, gerek bazı basın mensubu arkadaşlarımın sorularına cevap olsun diye buradan açıklama yapma gereği duydum.

Liglerin başlamasına çok az bir zaman kaldı. Ve zaman her geçen gün daralmaktadır. Oysaki Şanlıurfasporun ligde kalması şehir için çok sevindirici ve bir O kadarda büyük bir şans olmuştur. 3. Lig olan Bir alt ligden bir takımın şampiyon olarak bir üst lige çıkması yaklaşık 20 milyon demektir ve garantiside yoktur.

Peki Neden 2. Ligdeki şehir takımımıza sahip çıkmayalım. Şimdi gelelim gerçeklere yaklaşık 10 milyon gibi bir rakamla transfer tahtası açılıyor. Şanlıurfasporun eski bir kulüp başkanı olarak Tüm sporseverler adına İlin ileri gelen idarecilerine ve siyasetçilerine bu transfer tahtasını açmaları için ricada bulunuyoruz. Çözeceklerinede inanıyoruz.

Aynı zamanda Sn.Vali bey ve Büyükşehir Bld. Başkanımız yönetici alacaklarının bağışlanması konusunda daha öncede, şimdide girişimleri olduğunu biliyoruz, duyuyoruz. Yönetici alacakları bir sorun olarak görünsede, yöneticilerin büyük bir kısmı alacaklarından vazgeçeceklerini gerek sosyal medyadan, gerek basın yoluyla beyan ettiler.

Yani kısaca şartlar geçen seneki kadar vahim ve çözülmeyecek durumda değil. Yetkililer ve siyasiler tarafından transfer tahtası açılırsa, bizlerde Önümüzdeki sezon kurulacak takımın tüm peşinat ve tüm ödemeleri için biz Şanlıurfalı sporseverler Olarak elimizi taşın alıtına koyup yetkililerden ve il idarecilerimizden talebimiz olmayacağının sözünü verebiliriz. Saygılarımla

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı