Özcan’dan Ak Partililere Ağır Suçlamalar

Şanlıurfa Ak Parti Miiletvekili Halil Özcan
TBMM İdare Amiri Halil Özcan, bazı partililerin davaya zarar verdiğini belirterek, ‘Bizim bunlara ihtiyacımız yok!” dedi.
 
TBMM İdari Amiri- Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, teşkilat üyelerine seslendi. Nureddin Nebati’nin Urfa ziyaretinde konuşma yapan Vekil Özcan;
“Bazı partililer, parti davasına zarar veriyor” diyerek şu açıklamalarda bulundu;
 
“İl Başkanımla ilgili, belediye başkanlarımla ilgili algı oluşturuyorlar. Bu da birilerinin hoşuna gidiyor bakıyorum. Ak Partililerin de hoşuna gidiyor. Bu bizi çok üzüyor arkadaşlar hepimiz birlik beraberlik ve kardeşlik içinde olalım. Ne olursunuz, rica ediyoruz. Televizyonlarda ve sosyal medyada eleştiriler yapılıyor. Bunu destekleyenler Ak partililer için de ‘Evet bu adam hem AK Partili hem de AK Partinin yanlışına yanlış diyor’ şeklinde algı yaratılıyor. Bizim bunlara ihtiyacımız yok! Dışarıda insanlar bunu konuşuyor. Partiye zarar veriyoruz, cumhurbaşkanımıza zarar veriyoruz, davaya zarar veriyoruz. Dava ne demektir; kendinden, ailenden, menfaatinden vazgeçmek demektir. Bunu kendi Nefsime de söylüyorum bende de çok hatalar bunu da sizler söyleyeceksiniz.”

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu