Kaymakam ve Müdür Türk Bayrağını Ayaklar Altına Aldı

Antalya Kemer ilçesinin Kaymakamı Hüseyin Çam’ın ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar’ın okul ziyareti sırasında Türk bayrağı tasvirini çiğnedi.
bayrak
Görüntüler 5 Mayıs’ta çekildi. Antalya Kemer ilçesinin Kaymakamı Hüseyin Çam ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar bir okula ziyarette bulundu.
 
ziyaret sırasında yere serilen bir halıda Türkiye haritası üzerinde bayrağı yer aldı. Antalya Kemer ilçesinin Kaymakamı Hüseyin Çam’ın ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, çocuklarla selamlaştığı sırada Türk Bayrağı’nın olduğu halıya basması anı görüntülendi.
 
Görüntülerin 5 Mayıs tarihine çekildiği öğrenilirken bu olayın konuşulmaması tepkileri beraberinde getirdi. Sosyal medyada fotoğrafı gören kullanıcılar, “Kılıçdaroğlu’nun seccadeye basması kadar konuşulmadı” dedi.

Ne Olmuştu?

Türkiye 14 Mayıs milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimlerine giderken, CHP lideri ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, birçok yayın organı ve siyasetçi tarafından eleştirilerin odağı haline gelmişti… İftar programından sonra fotoğraf çekimi sırasında seccadeye ayakkabıyla basan Kılıçdaroğlu, daha sonra “Samimi olarak üzgünüm” diyerek özür dilediği halde, haftalar boyunca eleştirilmişti…
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu