GenelYurt

Hrü Makine Mühendisliği Öğrencilerin 7 Projesi, TÜBİTAK Tarafından Desteklenecek

Makine Mühendisliği Bölümü öğrencilerimizin hazırladıkları 2209 A Lisans Destek Projelerinden 7 tanesi TÜBİTAK tarafından desteklenmeye uygun görüldü.

HRÜ'nin 7 Projesi, TÜBİTAK Tarafından Desteklenecek

2020 1. dönemde de 3 projesi desteklenen öğrencilerimize bu dönem 7 proje daha eklenmesi Üniversitemizde memnuniyetle karşılandı.

Pandemi şartlarında proje çalışmalarına devam eden öğrencilerimizi gönülden kutlar gayretlerinin ve başarılarının devamını dileriz. Bu süreçte öğrencilerimize her zaman rehberlik eden ve proje yazma konusunda farkındalık oluşturan Mühendislik Fakültesi Öğretim Elemanlarımıza teşekkür ediyoruz.

Proje yazma ve uygulamada üniversitemizde öncü ve aktif bölümlerden olan Makine Mühendisliği Bölümümüzü de tebrik ederiz.

Makine Mühendisliği Bölümümüz her zaman öğrenci odaklı etkinlikler düzenlenmekte ve öğrencilerin uygulama becerilerinin arttırılmasına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Bundan sonraki süreçte de kazanılan bu proje kültürünün devam ettirilmesi, süreklilik kazanması ve üretime dönüşmesi adına yapılacak çalışmaların devamını diliyoruz.

HRÜ'nin 7 Projesi, TÜBİTAK Tarafından Desteklenecek

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı