Haliliye’de Sıcak Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Ulubatlı Mahallesinde yürütülen sıcak asfalt çalışmalarında sona gelindi. Mahalle Muhtarı Fethi Kaya, “Mahallem adına Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat başta olmak üzere, emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

haliliye

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, merkez ve kırsal mahallelerde ulaşımın konforunu artırmak amaçlar başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor.

Kırsal mahallelerde yol açma, sathi kaplama asfalt ve stabilize yol çalışmalarını devam ettiren ekipler, merkez mahallelerde de kilitli beton parke döşeme ile sıcak asfalt çalışmalarını tamamlıyor. Yapılan incelemeler sonucu ömrünü tamamlayan eski asfaltın sökülmesinin ardından hazırlık çalışmalarını tamamlayan ekipler, altyapısını bitirdikleri mahalleleri sıcak asfaltla buluşturuyor. Bu kapsamda; Ulubatlı Mahallesinde hazırlık çalışmalarının tamamlanmasının ardından sıcak asfaltla yenilenen konforlu yollar, mahalle sakinlerinin hizmetine sunuluyor.

Ulubatlı Mahallesinde tamamlanan ve ulaşımı kolaylaştıran sıcak asfalt çalışmaları için mahalle sakinleri adına Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve Haliliye Belediyesine teşekkür eden Mahalle Muhtarı Fethi Kaya,“Emeği geçen, başta Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat olmak üzere mahallem adına ben hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başkan beyle birlikte sürekli istişare halindeyiz, sürekli diyalog halindeyiz. Mahallemle ilgili ne zaman ben kendilerine telefon açmış isem, sürekli bana dönüş yapmışlardır, bize yardımcı olmuşlardır, sürekli yanımızda olduklarını biz görmüşüzdür. Latife olsun diye değil, ben 25 yıldan beri muhtarlık yapıyorum, ne zaman telefon açmışsak, bu konuda bize gereken duyarlılığı, sağduyuyu göstermişlerdir. Ben kendisinin şahsına, ekibine, yönetimine, herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından devam eden sıcak asfalt çalışmaları ise merkez mahallelerde periyodik olarak devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu