Eyyübiye’de Doğal Gaz Döşenen Sokaklar Yapılmaya Başlandı

Başkan Kuş, Süleymanşah ve Hayatı Harrani Mahallelerinde doğal gaz şebeke çalışmaları nedeniyle bozulan sokaklarda devam eden yenileme çalışmalarını inceledi.

eyyubiye

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, Süleymanşah ve Hayatı Harrani Mahallelerinde doğal gaz şebeke çalışmaları nedeniyle bozulan sokaklarda devam eden yenileme çalışmalarını inceledi.

EYYÜBİYE -Eyyübiye halkına verdikleri doğal gaz sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını, ancak şebeke çalışmaları nedeniyle sokakların tahrip olduğunu belirten Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, “Eyyübiye’yi şu an şantiyeye dönüştürmüş durumdayız. Doğal gaz ana hat borusu döşenen tüm sokaklarımızda çalışmalar devam ediyor. İnşallah kısa süre içerisinde tahrip olan yollarımızın tamamını onaracak ve Eyyübiyeli kardeşlerimizin bu sıkıntısını da gidermiş olacağız” dedi.

Eyyübiye’de geçen yıl beş mahalleye doğal gaz ulaştırılmış ve ardından tahrip olan sokaklarda yenileme çalışmaları yapılmıştı.

Bu yıl da doğal gaz şebekesi tesis edilen mahalle sayısı 11’e ulaşırken tahrip olan cadde ve sokaklardaki yenileme çalışmaları da zaman kaybetmeden yapılıyor.

Basliksiz 6

BİHA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu