Erbil, Genç Kızı Taciz Etti

Mehmet Ali Erbil’in TikTok fenomeni Ece Ronay’a attığı mesajlar gündem yarattı.

Çapkınlığı ile tanınan Mehmet Ali Erbil’in TikTok fenomeni Ece Ronay’a attığı mesajlar olay yarattı.

Gündemde ilk sırada yer alan mesajlar Ece Romay tarafından yayınlandı. Ronay yaptığı açıklamada: “Gün geçmiyor ki ülkemizde bir kadın daha tacize ve şiddete uğramasın. Şiddet diyorum çünkü psikolojik şiddet de şiddetin bir türevidir. Mehmet Ali Bey’i linçlemiştim, sonra bana mesaj atıp ağlayarak hastayım dediği için konuyu kapatıp özür dilemiştim. Klibimde oynamasını teklif ettim, kabul etti. Zaten çok değil, 5 saniye falan görünüyor klipte. Klip sonrası ahlaksızlıklar her geçen gün level atlayarak büyüdü. Görmezden gelmeye çalıştım, yaşına ve bulunduğu konuma saygımdan sessiz kalmaya çalıştım” dedi.

Ece Romay, bu paylaşımın üzerine Mehmet Ali Erbil ile yazışmalarını yayınladı. İşte o WhatsApp konuşmaları;

Mehmet Ali Erbil’den Taciz Açıklaması

Yayınlanan bu mesajlar bugün sosyal medyada en çok paylaşılanlar listesinde ilk sıraya girdi. Mesajlarda Mehmet Ali Erbil’in Romay’a yazdığı taciz cümleleri tepkilere neden oldu. Gündeme düşen mesajların ardınan Mehmet Ali Erbil’den de açıklama geldi. Erbil, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Ben istedim ki genç bir Ruha destek vereyim. Ama günün sonunda bir Z kuşağının tuzağına düştüm. Mesajlarımı kesip biçip anlamını kaybettirerek yayınlamanın suç olduğunu bilmeyecek kadar cahil olması beni buna sessiz kalacağım anlamına gelmiyor. Tabii ki ben o mesajların tamamını ve daha fazlasını medyaya değil savcılık makamlı sunacağım. Sonuç olarak ben o klipte yer almış olmaktan da adı geçen şahsa verdiğim destekten de çok pişmanım ve değerli kamuoyundan hiç kabahatim olmamasına rağmen benim iyi niyetimi kullanıp kirli magazine malzeme yapanları itibar etmemesini rica ederek kendi payıma düşen bir şey varsa şayet özür diliyorum.”

 

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu