GenelGüncelYurt

Özcan, Çiftçilerin Sorunlarına Bir Telefon Kadar Yakın

Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Halil Özcan, Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ile bir araya geldi. Eyyüpoğlu; “Vekilimize istediğimiz her an ulaşabiliyoruz. Çiftçilerimizin sorunlarına bir telefon kadar yakın.” dedi.

Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan

TBMM İdari Amiri Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Halil Özcan, Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu’nu ziyaret etti.

 

Çiftçilerin sorunlarının konuşulduğu ziyarette konuşan Vekil Özcan, “Başkan Ahmet Eyyüpoğlu ve üyelerine, katılım sağlayan çiftçi arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum. El ele verip çiftçimizin sorunlarını gidereceğiz. Rabbim çiftçilerimiz verimlerini bereketli kılsın.” İfadelerine yer verdi.

 

Söz alan Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ise; “Çiftçilerimizi sorunlarını birebir Vekilimiz Özcan’a anlattık. Kendisi de gerekli mercilere iletti. Vekilimiz bir telefon kadar bize yakın. Her aradığımızda ulaşıyor ve sorunlarımızı dile getirebiliyoruz. Bu yıl verim çok güzel. Çiftçilerimizin yüzü gülüyor. İnşallah Cenabı Hak çiftçilerimize yardımcı olur. Sayın Vekilimiz Özcan’a kendim ve çiftçilerimiz adına çok teşekkür ediyoru.” dedi.

 

Etiketler

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı