Diriliş Hareketi Genel Başkanı Şanlıurfa’ya Geliyor

Uluslararası Diriliş Hareketi (UDH) Genel başkanı Mehmet Zafer Birtakım ziyaretleri için Şanlıurfa'ya geliyor.

Diriliş Hareketi Genel Başkanı Şanlıurfa'ya Geliyor

Şehitlik kavramına ve şehadet ülküsüne sahip çıkmak adına kurulan Uluslararası Diriliş Hareketi, bilinçli olarak erozyona uğratılmış ve yozlaştırılmış milli ve manevi değerlerin korunması, yaşanması ve yaşatılması için yurt çapında ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürüyor.

Genel başkanlığını Mehmet Zafer’in yaptığı derneğin yurt içinde (Adana, İstanbul, Van, Siirt, Kocaeli, Kırıkkale, Şanlıurfa, Malatya, Sarıçam şubelerinin yanı sıra, Bingöl, Elâzığ, Kırşehir, Kahramanmaraş, Trabzon, Akçaabat, Samsun, Hatay, Ordu, Ankara, Edremit, Antalya temsilcilikleri, aynı zamanda KKTC başta olmak üzere, Almanya, İskoçya, Hollanda, Fransa, Avusturya, Frankfurt temsilcilikleriyle yapılanmaya devam ediyor. Şube ve temsilciliklerde 448 yönetici ve 1048 üyesiyle Türkiye’nin en büyük STK’larının arasında yer alıyor.
2023 sonu 81 il şube hedefi belirleyen Uluslararası Diriliş Hareketi bu bağlamda teşkilatlanma çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Cumartesi Saat 13:00 Gelecek olan Uluslararası Diriliş Hareketi (UDH) Genel başkanı Mehmet Zafer’i
İl başkanı Hakan Öncel, başkan yardımcıları, divan kurulu heyeti üyeleri İbrahim Tanal, Onur Gülel Mehmet Akif Öncel, Halil Şahin, Doğan Kızılateş, Mehmet Şirin Çiftçi, Dr. Mehmet Ali Alışkan, İbrahim Murat Canbeyli Tarafından Karşılanacak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu