Büyükşehir Belediyesi Urfalının Milyonlarını Heba Ediyor

Nihat Çiftçi döneminde kent park olacak alan kaderine terk edildi. Büyükşehir belediyesi yapımı tamamlanmayan parkla beraber Urfalının milyonlarını heba ediyor.

siverek kent park

Eski Başkan Nihat Çiftçi döneminde kent parkı olacak alan kaderine terk edildi. Çevre sakinleri “Bu alan yıllardır bu vaziyette” diyerek durumun akıbetini öğrenmek istedi.

Eski Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi döneminde Siverek’te yapılacak bir park projesi vardı. Proje vatandaşlara duyurulmuş parkın da kısa sürede halkın hizmetine gireceği belirtilmişti.

Siverek’te kent parkı yapılacak alan için uygun görünen projenin adımları atılmış, alana oturaklar masalar koyulmuştu. Üzerinden yıllar geçmesine rağmen kent park yapılacak alanda yerden bir taş dahi kaldırılmadı. Park olarak kullanılacak alana yerleştirilen masalar ve oturaklar daha vatandaşlar oturmadan çürümeye başladı.

Çevre sakinleri “Buraya kent park yapılacaktı. Nihat Çiftçi döneminde duyurulmuştu. Senelerdir bu alan bu şekilde boş ve kullanılamaz halde. Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’ın bu alanla ilgili düşünceleri ve faaliyetleri nedir bilmiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Basliksiz 6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu