Yazarlar

Bütün parti ve patronlara sesleniyoruz

Bir hayatın akışı en fazla nasıl olur diye hiç düşündünüz mü ! Yokuş aşağı hızla giden bu ülkenin yaralarına ne zaman el atacaksınız

Bütün parti ve patronlara sesleniyoruz

Bir hayatın akışı en fazla nasıl olur diye hiç düşündünüz mü ! Yokuş aşağı hızla giden bu ülkenin yaralarına ne zaman el atacaksınız ! Varlığınızı , varlıksızlar üzerinden nereye kadar götürmeyi planlıyorsunuz . Huzurunuzda konuşmaktan imtina eden insanların işinizi , canını dişine takarak yürüten , evinde ekonomik sıkıntılarla boğuşan bu insanları ne zaman hatırlayacaksınız .

Türlü türlü vaadlerle kandırıp perde arkalarında umutlar oluşturmaya ne zaman doyacaksınız ! Eğitimden ekonomiye , sosyolojiden psikolojiye altüst olmuş bu durumu ne zaman fark edeceksiniz ! Toplum insanlarının yaşam standartları insanların kendilerini üç yüz elli yaşlarında imiş gibi hissetmelerine sebep olduğunu biliyor musunuz ! Tam da bu noktada bu bıkkınlığın ailevi yaşamı nerelere götürdüğünü hiç görüyor musunuz ! Halk adamı olamayacaksınız sokaktakilerin enselerinden neden inmiyorsunuz ! Milyon dolar sözcüğünün matematiksel anlamda ne olduğunu bilemeyecek bu halkın refahını ne zaman akledeceksiniz !

Halkın hayellerine dokumak yerine dokunmayı hiç denemediniz ve hep kendinize muhtaç bir hale getirerek , düzene karşı isyan etmesinler diye farklı jargonlarla uyuttunuz !

İstatistikler , her yönden geri kalmışlığın doruğunda gösteriyor ! Bunun kimin yada kimlerin eseri olduğunu hiç düşünmez misiniz ! İzlediğiniz yol ve yöntemler , alnınızı duvara dayayınca nelere yol açtığınızı göreceksiniz ! Bütün bu sosyolojik deprasyonların , iktisadi bir çöküşün toplum yapısını da uyuşturucu batağına , hırsızlığa , kadın şiddeti ve cinayetlerine , kimsesiz hayvanlara yapılan işkencelere dönüşmesi kaçılmaz olmuştur . Sonuç hâlâ hayattaki gerçekleri kendi gözlerimizle tecrübe etmemizden ibaret .

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı