GenelGüncelÖzel Haber

Bu Cadde Vatandaşa Kan Kusturuyor

Bağlarbaşı, Devteşti, Yavuz Selim ve Ahmet Yesevi mahallelerinin ortasından geçen cadde her saat sıkışan trafikten dolayı sürücülere adeta eziyet oldu.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Bağlarbaşı, Devteşti, Yavuz Selim ve Ahmet Yesevi mahallelerinin ortasından geçen cadde günün her saati sıkışan trafikten dolayı sürücülere adeta eziyet oldu.

Hemen hemen her seçimde belediye başkan adayı ve vekil adayı olan kişilerin verdiği sözler arasında yer alan söz konusu Bağlarbaşı Caddesi vatandaşlara kan kusturmaya devam ediyor. Yolun belli kısımlarında genişletme çalışması olmasına rağmen diğer kısımlarının dar ve çalışmaların da yavaş olması nedeniyle bu çalışma da boşa çıkıyor.

Kenar mahallelerin pençesinde olduğu çarpık kentleşmenin ürünü olan bu dar ve plansız yapılan yollar, yıllardır vatandaşa zarar vermekten öteye gidemiyor.

Özellikle sabah mesai saatleri başlangıcı ile akşam mesai saatleri bitimi sırasında yoğun bir trafiğe ev sahipliği yapan söz konusu Bağlarbaşı Caddesinde yüzlerce araç adeta İstanbul trafiğini andırır şekilde beklemek zorunda kalıyor. Adeta santim ile yürüyen araç sürücüleri Ramazan ayının da verdiği etki ile işkence çekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı