Zeynel Başkan Tokyo’ya Gidip Limonata İçip Döndü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, TBB üyeleri ile Tokyo’ya gitti. Beyazgül’ün fotoğrafını görenler “Beyazgül Tokyo’ya limonata içmeye gitti” dedi.

Zeynel Başkan Tokyo’ya Gidip Limonata İçip Döndü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Türkiye Belediyeler Birliği Üyeleri ile Tokya’ya gitti. Temsilciler Meclisi’nde Türk-Japon Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Ichiro Aisawa ile bir araya gelen Beyazgül, toplantıdan fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi…

Beyazgül, paylaşımında şu ifadelere yer verdi;

“Türkiye Belediyeler Birliği Üyelerimizle birlikte Tokyo’dayız. Temsilciler Meclisi’nde Türk-Japon Dostluk Grubu Başkanı Milletvekili Ichiro Aisawa ile bir araya geldik. Şehrimizi ve turizm değerlerimiz olan #Göbeklitepe’yi, #Karahantepe’yi konuştuk. Bu yıl tüm dünya #Şanlıurfa’yı duyacak, şehrimizi konuşacak. İşte bu #ŞanlıurfayaDeğer.”

Beyazgül’ün Paylaştığı Fotoğraf Eleştirildi

Beyazgül’ün toplantı masasındaki görüntüsü dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medyada yayımlanan görüntüler eleştiri odağı olmaktan kaçamadı. Görüntülerde, toplantıya katılan belediye başkanlarının önünde dosyalar ve bu dosyalarda yer alan projeler bulunurken, Beyazgül’ün önünde sadece limonata bardağı ve cep telefonunun olduğu görüldü…

Beyazgül Tokyo’ya Limonata İçmeye Gitti

Kullanıcılar Beyazgül’ün paylaştığı fotoğrafa “Beyazgül, Tokyo’ya limonata içmeye gitti.” yorumunda bulundu. Beyazgül’ün Tokyo’ya herhangi bir proje ile gidip gitmediği merak edildi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu