AK Parti Adayı Önen, Akçakale’de 5 bin kişiye hitap etti

Adayı Emin Önen, Şanlıurfa’nın önde gelen ailelerinden Ayhan ailesinin AK Parti’ye katılımında 5 bin kişiye hitaben konuşmada yaptı.

AK Parti Adayı Önen, Akçakale’de 5 bin kişiye hitap etti

Şanlıurfa’nın önemli ilçelerinden Akçakale’de de binlerce kişi 14 Mayıs seçimleri öncesi AK Parti’yi destekleme kararı aldı. Şanlıurfa’nın önde gelen ailelerinden Ayhan ailesi AK Parti’ye katıldı.

Akçakale ilçe girişinde toplanan Ayhan ailesi mensubu 5 bini kişi yürüyüş yaparak AK Parti Akçakale seçim bürosuna gelerek 14 Mayıs için destek sözü verdi.

Kalabalığı karşılayan AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, herkese teşekkür ederek, katılımdan onur duyduklarını ve hizmet aşkıyla her kesime hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

 

AYHAN: 14 ADAYIMIZI DA MECLİSE YOLLAYACAĞIZ

Ayhan ailesinin önde gelen isimlerinden olan önceki dönem Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, “Herkes küskünlüğü bir tarafa bırakıp geçmişe sünger çekmeli ve 14 Mayıs için AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan etrafında kenetlenmeli” dedi.

Ayrıştırıcı olmayacaklarını vurgulayan Ayhan, “Biz kimsenin yerine talip değiliz. Biz kendimiz çalışacağız ve Cumhurbaşkanımıza AK Partimize ne kadar fazla oy getiririz onun hesabı ve hedefindeyiz. Hedefimiz 14 vekilimizin mecliste olması. Herkes küskünlüğü bir tarafa bırakıp geçmişe sünger çekmeli” diye konuştu.

 

ÖNEN: HEP BİRLİKTE BÜTÜN ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

 

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Emin Önen de AK Parti ailesi olarak her türlü zorluğun üstesinden geleceklerini buradaki coşkudan anladıklarını belirterek, 5 bin kişiye şöyle hitap etti:

“Ayrılık gayrılık Müslüman’a yakışmaz. Nifak ekmek Müslüman’a yakışmaz. Bizler burada olmayan herkese gideceğiz, buradaki birlikteliğimizi anlatacağız. Allah’ın izniyle bu bir dava birlikteliğidir. Bu davanın da bir neferi olarak bu kardeşinizi, gerek Hikmet Başak olsun bu kardeşiniz olsun kabul ederseniz, hep beraber hakkınızı hukukunuzu isteklerinizi taleplerinizi, en başta birin değil binin işleri olan bütün ülkemizin sorunlarını hangi noktada ne gerekiyorsa, elbirliği ile takım ruhu içerisinde hep birlikte aşacağımıza söz veriyoruz” dedi.

 

BAŞAK: 14 MAYIS’TA TARİH YAZACAĞIZ

 

AK Parti Milletvekili Adayı Hikmet Başak, birlik ve beraberlik içerisinde 14 Mayıs’ta Şanlıurfa’nın her köşesinde olduğu gibi Akçakale’de de tarih yazacaklarını ifade ederek. “Bu birliktelik ile Allah’ın izni ile 14 Mayıs’ta tarih yazacağız. Akçakale yine Türkiye’de rekor kıracak ve 14 AK Parti Milletvekilini Meclise gönderecektir. Bizleri kırmayıp AK Parti ailemize katıldığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu