Viranşehir Sokakları Lağım Suyuyla Doldu

Viranşehir Hürriyet Mahallesini lağım suları bastı. Mahalle sakinleri yürümekte zorlanırken, kötü kokuların yayılmasıyla yetkililerden yardım talep etti.

Viranşehir Sokakları Lağım Suyuyla Doldu
Viranşehir Hürriyet Mahallesini lağım suları bastı. Mahalle sakinleri yürümekte zorlanırken, kötü kokuların yayıldığı sokak için yetkililerden yardım talep etti.
 
Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde vatandaşların dört mevsim yaşadığı en büyük sorunu olan yol sorunu bir türlü bitmek bilmiyor. İlçenin sokakları yazın toz toprak içinde kalırken kışın da yağmurun etkisi ile beraber çamur içinde kalıyordu.
 
Viranşehirlilerin yol derdine bir dert daha eklendi. Lağım sularının dolup taştığı Hürriyet mahallesinde vatandaşlar yürümekte zorluk çektiğini ifade etti. Yürümekte zorlanmak bir yana mahalleyi kötü kokuların sardığını ifade eden vatandaşlar, yetkililere seslendi.
 
Hiçbir yetkilinin seslerini duymadığını, bu sorunu yaz-kış olarak dört mevsimde de yaşadıklarını belirtti. Durumdan oldukça mustarip olan mahalleli Viranşehir Belediyesi’nin bu duruma çözüm bulmasını talep etti.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu