GüncelYurt

Uzun, Birecik OSB için Bakandan Destek Aldı

Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Uzun, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile görüşerek Birecik OSB ile ilgili destek aldıklarını açıkladı.

Birecik Belediyesi

Birecik Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Uzun göreve hızlı başladı. Göreve geldiğinden itibaren Birecik ile ilgili attığı adımlarla konuşulan Uzun, Teknoloji ve Sanayi Bakanlığı’na giderek Birecik için ciddi bir adım attı.

Uzun, Birecik OSB İçin Destek Aldık

Başkan yardımcısı Reşat Uzun, OSB için aldığı desteği şu sözlerle duyurdu; “Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Vekillerimiz İbrahim Halil Yıldız, Gülender Açanal, Mehmet Ali Cevheri, Halil Özşavlı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül, Ak Parti il Başkanımız Bahattin Yıldız ve ilçe belediye başkanlarımızla birlikte ziyaret ettik. Birecik OSB için destek aldık. Hayırlı olsun.”

Birecik OSB için gereken desteği alan Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Reşat Uzun açıklamasının devamında Bilecik’te sanayinin OSB ile beraber ciddi bir ivme kazanacağını, ilçenin daha da gelişeceğini söyledi.

 

Sanayi Bakanlığı Şanlıurfa

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı