URSİAD’da Yeni Yönetimle İlk Toplantı

URSİAD Yeni Yönetim Kuruluyla İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

4A3957F9 48C8 4A92 A740 0618960B5860
8 Temmuz 2023 tarihinde Olağanüstü kongre ile yeni Yönetim Kurulunu belirleyen URSIAD ilk toplantısını Bahçıvan Elektrik Motor’un Hadımköy tesislerinde gerçekleştirdi.

İstanbul’daki Şanlıurfalı iş insanlarını bir araya getiren URSIAD, 8 Temmuz 2023 tarihinde Tüzüklü Olağanüstü Genel Kongre yapıldı. Kongrede oy birliği ile seçilen yeni yönetim kurulu toplantısını Bahçıvan Elektrik Motor (BVN)’un Hadımköy tesislerinde gerçekleştirdi. Yeni Yönetim Kurulunda Başkanlık görevini üstlenen BVN Genel Müdürü Mehmet Yaşar Bahçivan’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Yönetim Kurulu toplantısı yaklaşık 4 saat sürdü.

URSİAD YÖNETİM KURULU HEDEFLERİNİ BELİRLEDİ

Toplantının açılışında Başkan Mehmet Yaşar Bahçivan tüm üyeleri tebrik etti ve hayırlı hizmetler temennisinde bulundu. Yeni Yönetim Kurulunun 2 yıl sürecek hizmet süresinde yapılacak hizmetlerin belirlenmesi ana gündemiyle bir araya gelen Yönetim Kurulu toplantıda, URSIAD’ın Misyon, Vizyon ve Hedeflerinin güncellenmesi, Hizmet Komisyonlarının belirlenmesi, Komisyonların çalışma yöntemleri, Üyelerin görevlerinin belirlenmesi, İstanbul’da faaliyet gösteren Urfalı iş insanların belirlenerek derneğe kazandırılması gibi konuları ele aldı. Alınan kararlar doğrultusunda URSIAD Yönetim Kurulu hizmetler komisyonlar vasıtası ile hayata geçirilirken, Yönetim Kurulu aylık toplantılarla hizmet süreçlerinin devamını sağlayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu