Urfasiklet, Minik Tuğrul İçin Pedal Çevirdi

Urfasiklet Bisiklet Kulübü, Minik Tuğrul'un tedavi masraflarının karşılanması için farkındalık oluşturarak Urfa sokaklarında pedal çevirdi.

 
Urfa’da bisiklet Kulübü üyeleri tarafından özel bir etkinlik düzenlendi. Urfasiklet Bisiklet Kulübü üyeleri Şanlıurfa’da yaşayan SMA hastası minik Tuğrul ve tüm SMA hastaları için bir araya geldi. Farklı yaş gruplarından oluşan kulüp üyeleri Urfa sokaklarında tur attı.
Ölümcül kas hastalığı olarak tanımlanan SMA hastalığına farkındalık oluşturmak için pedalları çeviren kişiler, Minik Tuğrul’un sesine ses oldu.
 
Urfasiklet Bisiklet Kulübü, tarafından etkinlik sonrası yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
 
“Bu Güne kadarki en anlamlı turlarımızdan birini tam 92 kişilik katılımcı İle gerçekleştirdik. Minik Tuğrul Kardeşimizin sesini duyurmak için bir nebze de olsun katkımız olmuşsa ne mutlu bize. @sma_tugrul ve tüm SMA Hastası çocuklar için pedal çevirdiğimiz Turumuza eşlik eden @turkriderssanliurfa ekibine ve @hayallerinsesiii ekibine teşekkürler.”
 
Urfa’da yaşayan SMA hastası Minik Tuğrul için yardımda bulunmak isteyen okuyucularımız aşağıdaki bilgileri kullanarak destek olabilirler;
 
-TUĞRUL yaz 6326 ‘ya gönder

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu