GenelSpor

Urfa’lı Şampiyonlar Cumhurbaşkanı ile bir arada

Kick Boks'ta Urfa'yı Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında temsil etmeye hak kazanan Haliliye Belediyesi sporcuları Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Urfa'lı Şampiyonlar Cumhurbaşkanı ile bir arada

Haliliye Belediyesi’nin sporda gösterdiği başarılarla Şanlıurfa’yı gururlandırmaya devam ediyor.

01-07 Temmuz 2021 tarihinde Şırnak’ta düzenlenen Büyükler ve Gençler Kick Boks Türkiye Şampiyonası ve Milli Takım seçmelerinde yarışan Haliliye Belediyesi kick boks sporcuları 4 altın ve bronz madalyalar elde etti. Büyükler kategorisinde ise şampiyon sporcular Mevlana Altuntaş ve Faysal Sılıv dünya şampiyonasında; gençler kategorisinde de şampiyon olan Fatma Nursev Akaltun ve Emrah Yaşar, Avrupa şampiyonasında; 3’üncü olan sporcular Oya Daşkıran, Muhittin Akaltun, Faruk Alan ve Anıl Mert Akkuş ise Balkan Şampiyonası’nda Şanlıurfa ve Türkiye’yi dünya şampiyonasında temsil etme hakkı kazandı.

Öte yandan Fatma Nursev Akaltun ve Emrah Yaşar milli takımda Özbekistan’daki müsabakada kendi kilolarında şampiyon olarak Türk Bayrağını göndere çektirdiler.

HALİLİYE’NİN ŞAMPİYONLARI CUMHURBAŞKANI İLE

Başarılı sporcular beraberlerinde AK Parti Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız ve Milli Takım Antrenörü Murat Akaltun ile Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan takımı ve Antrenör Akaltun’u tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı