AsayişSağlıkYurt

Urfalı Manolya, Estetik Ameliyatla Hayatını Kaybetti

24 yaşındaki Urfalı manolya Oktay, estetik ameliyat oldu. Ameliyat masasından kalamayan Manolya Oktay, hayatını kaybetti.

Manolya Oktay Kimdir

24 yaşında Urfalı Manolya Oktay, estetik kurbanı oldu. 

Burnunu beğenmeyen Urfalı Manolya Oktay, yaşadığı yer olan Paris’ten İstanbul’a burun estetiği olmak için gelmişti. Ameliyat masasına yatan genç kız, anestezinin yanlış uygulanması sonucu beynine oksijen gitmediği için yoğun bakıma alındı. 

Burun Ameliyatı Oldu 40 Gün Yoğun Bakımda Kaldı

40 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi verdiği söylenen Urfalı genç kızın 40 gün sonra yoğun bakımdaki yaşam mücadelesini kaybettiğini duyurdular. İstanbul’da burun ameliyatı olmak için girdiği özel hastaneden cansız bedeni ile çıkan genç kız hakkında ortaya atılan iddialar ise şaşkına çevirdi.

Parayı Aldıktan Sonra Kızlarının Ölüm Haberini Verdiler

Sabah’ta yer alan habere göre; Urfalı Manolya’nın ameliyat sırasında hayatını kaybettiği fakat bu durumdan ailenin haberdar olmadığı belirtildi. Özel Hastane yetkilileri, aileye 165 Bin lira fatura keserek ücreti tahsil etikten sonra aileye kızlarının öldüğünü duyurdu. Acılı aile, İstanbul Taksim’de bulunan özel hastane ve ameliyatı yapan doktor hakkında suç duyurusunda bulundu.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı