Urfa’da Üstgeçit Bitmeden Pankartlar Asıldı

Şanlıurfa'da bir değişik belediyecilik hizmeti sunuldu. Yapımına başlanan üstgeçit bitmeden 'Üst geçidimiz hayırlı olsun' yazılı pankartlar asıldı. Belediyenin beton parası yok reklam parası çok.

 

Şanlıurfa’da bir değişik belediyecilik hizmeti sunuldu. Yapımına başlanan üstgeçit bitmeden ‘Üst geçidimiz hayırlı olsun’ yazılı pankartlar asıldı. Belediyenin beton parası yok reklam parası çok.

Şanlıurfa’da yapımına başlanan ama tamamlanmayan üst geçide asılan pankart vatandaşların diline dolandı. Üstgeçit yapılacak olan yolda karşılıklı kaldırımlara üst geçidin demirden direkleri yapıldı. Ama üst geçit yolu yapılmadı.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi henüz projeyi tamamlamadan, sanki tamamlanmış gibi pankart yaptırdı. Yaptırılan pankartta “Üst geçidimiz hayırlı olsun” yazıldı. Pankartta ayrıca üstgeçidin bitmiş halinin görseli de yer aldı. Pankartın bitmeyen üstgeçide asılıp bittiğini belirten ibarelerin yer aldığını gören vatandaşlar şaşkınlık yaşadı.

Bir pankarta bakıp bir de demir yığınlarına bakıp şaşıran vatandaşlar;

“Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin verdiği hizmet böyle olur. Üstgeçidin demirlerini yapıp, yürünecek alanı yapmaması ile bize bir mesaj mı veriyor, anlamadık. Eğer belediye beton parası veremeyecek durumda ise reklam parasını nasıl veriyor?” ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu