Urfa’da Suriyeli Kadınların Parkta Nargile Keyfi

Urfa’da Suriyeli kadınların parktaki nargile keyfi cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. O görüntülere binlerce yorum yağdı.
Urfa'da Suriyeli Kadınların Parkta Nargile Keyfi
Şanlıurfa’da Suriyelilerin keyif çatlamaları her geçen gün başka boyutlara yükseliyor. Son olarak Şanlıurfa’da çekildiği iddia edilen görüntülerde Suriyeli kadınların bir parkta nargile keyfi yaptıkları görüldü.
 

Suriyeli Kadınlar Nargile Keyfi Yaptı

Görüntüler sosyal medya hesaplarından yayılmaya başlandı. Paylaşılan video tepkileri de beraberinde getirdi. Gerek işte gerek evde gerekse her ikisinde de canla başla çalışan emek veren Türk kadınları ile Suriyeli kadınlar kıyaslandı.
 

Nargile Keyfi Yapan Suriyeli Kadınlara Tepki

Tepkilerin odağı haline gelen videoya yapılan yorumlardan bazılarında şu ifadeler yer aldı;
 
“Ekmek elden su gölden de bunların evlerinde temizlik yemek çamaşır vs. işlerini kim yapıyor? 7/24 bu kadınlar sokakta gezmedeler çocuk yapmanın dışında ne iş yapıyorlar?..”
 
“Açık alanda nargile yasak olmasına rağmen Suriyeli Arap Bedevi’si kadınlar yayılmış keyif sürüyorlar. Dünya yansa umurlarında olmaz! Ukraynalı kadınlar cephede savaşırken bunlar ülkemizde keyif sürüyor! Ben hayatımda bir Türk kadınını böyle görmedim! Sen çok yücesin Türk kadını!”
 
“Zabıtaya yetki verin hepsini toplasın halk sağlığına zararlı diye”
 
“Beleş Yedikçe kızışıp keyflerine düşüyorlar.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu