GenelGüncelÖzel HaberVideo

Özşavlı, Bizleri Kimse Geri Çeviremeyecektir

Urfa Milletvekili Özşavlı Bu Asil Halka Hizmetten Bizleri Kimse Geri Çeviremeyecektir

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, yaptığı basın açıklamasıyla Elgün Köyüne ‘İsrailli Yahudi demedim” dedi. Özşavlı, kendisine iftira atıldığını ve bunu yapanların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın düşmanları olduğunu iddia etti.

Kendisine iftira atıldığını söyleyen vekil Özşavlı, şu ifadeler ile kendisini savundu;

“Elgün köyümüzün kıymetli sakinleri, bilhassa gençler bu video sizin için. Bizim ve partimizin insanımıza bakışı bellidir. Zorlama yorum ve iftiralarla kimse halkımızla aramıza nifak koyamayacak. Ak Partili gençler, Ak Parti düşmanlarının sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyecek kadar feraset sahibi olduğunuzdan şüphem yok.

Bir saatlik videonun iki saniyesini kesip algı oluşturmaya çalışan müfteriler daha önce de benzer şeyleri yaptılar ve yine yapacaklar. Ama her seferinde gücümüze güç kattıklarının, milletimizle aramızdaki bağları güçlendirdiklerinin farkında değiller. Bir kaç gün sonra Elgün köyünde buluşacağız, sabahlara kadar Elgün köyünün kadim tarihi ve muteber ahalisi hakkında sohbet edeceğiz.” dedi.

İsmi Torpille atama iddialarına karıştı

Vekil Özşavlı Viranşehir ilçesinde daha öncede devlet kurumlarına yapılan atamalarda torpil iddialarına karışmıştı. Özşavlı hakkında oldukça ciddi iddialar ortaya atılıyor.

Özşavlı hakkında ortaya atılan o iddialar;

-İlçe gençlik ve spor müdürünün 2 yıllık spor akademisi mezunu ve 10 yıllık memur olması şartına uymadığı halde amca oğlunu atadığı,

-Kamuoyunda şehit yakını TOKİ Müdürü yerine amca oğlunu ataması,

-Viranşehir Belediye. Başkanı ile istekler yüzünden arasında kavga çıkması,

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı