Urfa Büyükşehir’den Kır Düğünü Projesi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ’Kır Düğünü’ projesini hayata geçiriyor. Toplam 25 bin metrekarelik alanda Kır Düğünü proje çalışmaları devam ediyor.

kir dugunu sanliurfa

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ’Kır Düğünü’ projesini hayata geçiriyor. Halil-ür Rahman Kent Ormanı bölgesinde toplam 25 bin metrekarelik alanda Kır Düğünü proje çalışmaları devam ediyor.

ŞANLIURFA- Vatandaşların rahat ve ferah bir ortamda doğa ile iç içe düğün ve eğlencelerini yapabilecekleri ’Kır Düğünü’ proje çalışması sürüyor.

Halil-ür Rahman Kent Ormanı bölgesinde inşaat çalışmalarına başlanılan ‘Kır Düğünü’ projesi kapsamında toplam 25 bin metrekare alan içerisinde 16 bin metrekare yeşil alan, 6 bin 500 metrekare otopark, 150 metrekare mescit, 260 metrekare mutfak 530 metrekare sahne alanı yer alacak.

Nostalji konseptinde hazırlanacak olan projede yeşil alanlar ön planda tutulacak. Herkesin hayal ettiği kır düğünü ile Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara farklı bir konsept sunacak.

Basliksiz 6

25 bin metrekare alan üzerinde inşaat çalışmalarının hızla devam ettiği ‘Kır Düğünü’ projesi en kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu