Urfa Büyükşehir Turizmde Büyük Organizasyona İmza Atıyor

Türkiye’de İstanbul Tüyap ve İzmir Travelden sonra ülkenin üçüncü uluslararası Turizm fuar ve bulaşmaları Urfa’da gerçekleşiyor.

buyuksehir
1. Uluslararası Şanlıurfa Kültür ve Turizm Buluşmaları 1-2 Eylül’de Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi fuar alanında gerçekleşecek.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgülun desteği ile Büyükşehir Kültür Daire Başkanı Niyazi Kocadağ ve ekibinin aylardır süren hummalı ve özverili çalışmaları ile projelendirilen 1. Uluslararası Şanlıurfa kültür ve Turizm Buluşmaları hem Urfa turizmi adına hemde ülke Turizimi adına bir ilk olacak.

Yaklaşık 200 turizm işletmesinin katılacağı fuarda çeşitli etkinliklerde olacak.

Turizm işletmecileri de Heyecanlı

Müzepotamia Butik Otel Yönetim kurulu başkanı Murat Şahanoğlu, yaptığı açıklamada;
“Ülkede olduğu gibi Urfa’da bizlerde her yıl hem İzmir travel hemde İstanbul Tüyap Turizm Fuarına katılıyorduk. Dünya tarihinin başlangıcı olan Göbeklitepe merkezi Urfa’da da turizm fuarı turizm etkinlikleri olmasını hep düşünüp hayal ettik. Bu hayalinizi gerçeğe dönüştüren Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve Kültür Daire Başkanımız Sayın Niyazi Kocadağ ve bütün ekibine Urfa turizmi adına sonsuz teşekkürler ediyorum. Umarım bu yıl ilk olacak buluşmalar programladığı gibi her yıl ve uzun yıllar devam eder…” dedi.

buyuksehir 1

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu