Tüysüz, Ekonomi ile ilgili etkinlik düzenledi

Üstelik sayın bakan dediklerimi anlamayanlar varsa bir nöroloji uzmanına görünsün dedi. Biz Deva Partisi olara bu şekilde kimseyi incitmeyi doğru bulmuyoruz.

Tüysüz, Ekonomi ile ilgili etkinlik düzenledi

Deva Partisi Ş.Urfa İl Başkanı Av.Ahmet Tüysüz ve il teşkilatı, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’nin “Neo klasik ekonomi düşüncesinden epistemolojik bir kopuşu temsil eden heteredoks yaklaşım, günümüzde giderek ön plana çıkan davranışsal ekonomi ve nöro ekonomiyle daha fazla önem kazanmaktadır” sözlerine açıklık getirmek üzere bir etkinlik düzenledi.

Ağaçlara asılı urganı boyunlarına geçiren ve ayaklarının altında buz kalıpları ile bir açıklama yapan İl Başkanı Tüysüz, bakan Nebati’nin sözlerine göndermede bulunarak “Bu sözleri altın harflerle yazıp çerçeveletip duvara asmak isterdik. Üstelik sayın bakan dediklerimi anlamayanlar varsa bir nöroloji uzmanına görünsün dedi. Biz Deva Partisi olara bu şekilde kimseyi incitmeyi doğru bulmuyoruz.

Ekonominin buz gibi erimekte olduğunu o erirken urganın bizi boğmak üzere olduğunu bu şekilde göstermek istedik. Kimseye anlaşılmayan kelimelerle de konuşmuyoruz bir uzmana görünmeyi değil tam tersine işi uzmanına bırakın diyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu