Tatlıses, Bu Defa Da Torunu İle Davalık Oldu

Urfalı Türkücü İbrahim Tatlıses, küs olduğu oğlu Ahmet Tatlıses’in oğlu Mert Tatlıses ile mahkemelik oldu. Tatlıses ile torununun mahkemelik olma sebebi ise ev meselesi oldu.
Tatlıses, Bu Defa Da Torunu İle Davalık Oldu
Urfalı Türkücü İbrahim Tatlıses‘in bir süredir küs olduğu oğlu Ahmet Tatlıses ile aralarındaki gerilim bu defa da torununa sıçradı. İbrahim Tatlıses, bu defa da torunu Mert Tatlıses ile mahkemelik oldu.
 

Tatlıses: 5 Yıldır Torunum Tarafından İşgal Ediliyor

İbrahim Tatlıses’in Sarıyer’de bulunan Oyak Sitesi’ndeki dairesinin 5 yıldır torunu tarafından haksız yere işgal edildiği iddia edildi… İddialar Tatlıses ve torununu mahkemeye taşıdı. İbrahim Tatlıses, torunu Mert Tatlıses’i mahkemeye verdi.
 

Tatlıses’in Dairesi Torunu Tarafından İşgal Edilmiş

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde açılan davada İbrahim Tatlıses’in avukatı Yağız Karadenizli, “Müvekkil, sağlığına kavuşmasının ardından İzmir’e yerleşmiştir. Bu süreçte de bu taşınmazın torunu Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğinden habersizdir. Kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in bu evde oturmasını arzu etmiştir. Ancak evin Mert Tatlıses tarafından işgal edildiğini öğrenmiştir” ifadelerine yer verdi.
 

Dairede Keşif Yapılacak

Davanın ilk duruşmasında mahkeme, ecrimisil (haksız işgal) bedelinin hesaplanması için dairede keşif yapılmasına karar verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu