Tarım Kredi Kooperatif Marketler Toplantısı Yapıldı

Şanlıurfa Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerin yetkilileri, ürün değerlendirme ve Tarım Kredi Kooperatif Marketler toplantısı yaptı.

tarim kredi sanliurfa
Şanlıurfa Bölge Birliğine bağlı kooperatiflerin yetkilileri, Tarım Kredi Market ve Pazarlama yetkililerinin katılımıyla ürün değerlendirme ve Tarım Kredi Kooperatif Marketler toplantısı yapıldı.

Şanlıurfa Bölge Birliği tarafından düzenlenen toplantıya Bölge Müdürü Aytaç Onkun, Tarım Kredi Market ve Pazarlama Genel Müdürü Bayram Ali YILDIRIM, Bölge Müdür Yardımcıları Mustafa Metin DOĞAN ve Selçuk SÖNMEZ, Tarım Kredi Market ve Pazarlama yetkilileri ile kooperatif yetkilileri katıldı.

Toplantıda Fikir Alışverişi Yapıldı

Toplantıda ürün değerlendirme sürecine ilişkin Bölge Birliği ve bağlı Kooperatiflerin; tedarik sürecinde karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri masaya yatırılırken 2021 yılı için planlamalar yapıldı. Ayrıca, TK Birlik aracılığı ile verilen hizmetlerde güven ve memnuniyetin arttırılması ile hizmet alanının genişletilmesi amacıyla fikir alışverişinde bulunuldu.

2021 Yılının İlk 5 Ayı Değerlendirildi

Tarım Kredi Kooperatif Marketlerin, üretimde devamlılığın sağlaması, tüketicilerin de kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilmesi açısından denge unsuru olarak kurulduğunu vurgulayan TK Market ve Pazarlama Genel Müdürü Yıldırım, toplantıya katılanlara marketlerin mevcut durumu ve vizyonu hakkında bilgilendirme yaptı.
Toplantının akabinde Bölge Müdürü ONKUN Kooperatif çalışanlarıyla 2021 yılı ilk 5 ayını değerlendirerek istişarede bulundu . Ürün alımları-Sigortacılık ve Kredi faaliyetleri masaya yatırıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu