ŞUTSO Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi

Urfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) Meclis Başkanı Serhat Karadağ, ŞUTSO 9.Meslek Grubu (İnşaat Müteahhitliği, Yap-Sat) Üyeleriyle iftarda bir araya geldi.

ŞUTSO Üyeleri İftarda Bir Araya Geldi

ŞUTSO Meclis Başkanı Serhat Karadağ, Meclis Üyesi Ali Âdem Yetim, Komite Üyeleri Engin Duru, Mehmet Baydilli, Erdal Durmuş ve Müslüm Yılmaz’ın düzenlediği “Teşekkür Yemeği İftar Programı” yoğun katılımla gerçekleşti.
ŞUTSO Üyeleri günün yorgunluğunu atarken güncel meseleleri konuşma fırsatı buldu. İftar Programına 1000’i aşkın ŞUTSO Üyesi ve iş İnsanı ile davetli katıldı.

ŞUTSO Meclis Başkanı Serhat Karadağ, iftar öncesi alandaki masaları tek tek gezip üyelerle sohbet etti. Gerçekleştirilen Programda konuşan Meclis Başkanı Serhat Karadağ, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Başkan Karadağ, ”Uzun zamandır planladığımız bir programdı. Ancak malumunuz, yoğunluktan ve bazı aksaklıklardan dolayı ancak bugün gerçekleştirebildik. Amacımız, üyelerimizle bir araya gelmek 06 Kasım 2022 seçimlerinde verdikleri destekten ötürü teşekkür etmekti. Biz birlikte yöneteceğiz dedik, inşallah elbirliğiyle işbirliğiyle sektörel olarak nitelikli işler yapacağız” dedi.

İftar davetine katılan davetliler iftar programı için teşekkürlerini iletti.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu