ŞUSKİ 18 Saatli Su Kesintisini 24 Saate Çıkardı

Eyyübiye’de 6 mahalleye ve hayvan pazarına 18 saat su verilmemesine neden olacak hat deplase çalışmasının bugüne ertelendiğini duyuran ŞUSKİ, söz konusu yerlerdeki su kesintisi süresini 24 saate çıkardı.

Karaköprü'de su kesintisi yaşanacak

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ) Eyyübiye ilçesinde 6 mahalle ile hayvan pazarında dün bu akşam saat 21.00’den itibaren 18 saat su kesintisi yaşanacağını önceki gün duyurmuştu. Ardından hat deplase çalışması nedeniyle yapılacak kesintinin ileri bir tarihe ertelendiği açıklayan ŞUSKİ, Eyyübiye’deki Selçuklu, Yenice, İkizce, Muradiye, Osmanlı, Şahinler mahalleleri ve hayvan pazarındaki su kesintisi süresini 24 saate çıkardı. Kesinti 4 Ağustos Cuma yani bugün akşam saat 21.00’de başlayıp yarın akşam 21.00’e kadar sürecek.

ŞUSKİ’nin açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Eyyübiye ilçesi Yenice bölgesinde yapılacak olan hat deplase çalışmaları nedeniyle 04 Ağustos Cuma günü saat 21.00 ile 05 Ağustos Cumartesi günü saat 21.00 arası Selçuklu, Yenice, İkizce, Muradiye, Osmanlı, Şahinler mahalleleri ve Hayvan Pazarında su kesintisi meydana gelecektir”.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu