Suruç’ta parti binasına saldırı

Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı’nın tabelasını kırdılar. Gelecek Partisi Suruç İlçe Başkanlığı'nın tabelası kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kırıldı.

Suruç’ta parti binasına saldırı

Parti binasında daha önce de 3 kez hırsızlık olayı yaşanmıştı. Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun posterleri de yırtılmıştı. Son olarak partinin tabelasının da kırılması Urfa’daki partililerin tepkisini çekti.

Gelecek Partisi kurucular kurulu üyesi Şükrü Kırboğa, Gelecek Partisi Suruç İlçe Başkanlığı binasının uğradığı saldırılara tepki gösterdi.

Güvenlik güçlerini göreve davet eden Şükrü Kırboğa, bu saldırıların sorumlularının acil olarak bulunup adalete teslim edilmesi gerektiğini kaydetti.

Kırboğa, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Gelecek Partisi Suruç İlçe Başkanlığı binası bugüne değin üç kez hırsızlığa uğradı. Bilgisayarları çalınıp Genel Başkan Davutoğlu’nun posterleri yırtıldı. Fakat failleri bulunamadı. Son olarak 26 Aralık tarihinde ise parti tabelalarını kırıldılar. Güvenlik güçlerini göreve davet ederek bu saldırıların sorumlularının bulunup adalete teslim edilmeli”.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu