Suriyeliler Toplanıp Türkleri Dövdü

15 Suriyeli, sitenin havuzuna girmelerine izin vermeyen site sakinlerini dövdü. Olay, sitedeki bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

 
15 Suriyeli, sitenin havuzuna girmelerine izin vermeyen site sakinlerini dövdü. Olay, sitede oturan başka bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
 
Suriyelilerin çıkardığı sorunlar son hızıyla devam ediyor. Çıkardıkları kavgalarla huzuru kaçıran Suriyeliler bu defa da Türkleri dövdü.
 
Olay, Bursa’nın Mudanya ilçesinde meydana geldi. Bir sitenin havuzuna girmek isteyen Suriyeliler site sakinleri tarafından engellendi. Israrla havuza girecekleri konusunda direnen Suriyeliler site sakinleri ile kavga etmeye başladı.
 
15 Suriyeli, site sakinlerini dövdü. Havuz kenarında bulunan şezlong, masa ve sandalyeler havada uçuştu. Ellerine geçen her şeyi site sakinlerine fırlatan Suriyeliler, ortalığı birbirine kattı. Komşularının 15 Suriyeli tarafından darp edildiğini gören site sakinleri de kavgaya karışarak müdahalede bulundu.
 
Olay, başka bir site sakini tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. İşte o görüntüler;

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu