GenelGüncelYurt

Soylu Müjdeyi Verdi; Fabrika Yeniden Açılacak

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu müjdeyi verdi. Soylu, Ceylanpınar’da atıl durumda olan parke taşı fabrikasının faaliyete gireceğini duyurdu.

Ceylanpınar Belediye Başkanı Feyyaz Soylu’nun Geçtiğimiz günlerde bakanlarla görüşüp Ceylanpınar’a müjdeli haberlerle döneceği söylemişti. Ceylanpınar’a döner dönmez müjdeyi kendi ağzı ile açıklayan Soylu, Ceylanpınar’da atıl durumda olan parke taşı fabrikasının yeniden faaliyete geçeceğini açıkladı.

Bundan sonra kendi parke taşımızı kendimiz üreteceğiz diyen Soylu açıklamalarına şu şekilde devam etti;

“CEYLANPINAR İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN!

Şanlıurfa Ak parti Milletvekilimiz Doç. Dr.Sayın Halil Özşavlı,Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn Zeynel Abidin Beyazgül ve İl Başkanımız Sn.Bahattin Yıldız ile beraber Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’u ziyaretimiz esnasında ilçemizde bulunan ve atıl durumda olan Parke Taşı fabrikasının tamir edilip Ceylanpınar Belediyemizin hizmetine sunulması için gereken ödenek talebimiz bakanımız tarafından uygun bulundu. Bundan sonra Ceylanpınar Belediyemiz kendi parke taşını üretecek, daha çok köye ve sokağa hizmet getirecek! İlçemize Hayırlı Uğurlu olsun.”

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı