Son Dakika! Muharrem İnce Adaylıktan Çekildi

Son Dakika… Muharrem İnce adaylıktan çekildiğini açıkladı.

Son Dakika! Muharrem İnce Adaylıktan Çekildi

İnce: Benim Abdestimden Şüphe Yok

Bir sosyal medya hesabında Muharrem İnce’nin sex kasetinin olduğu iddia edilmişti. İddiaların üzerine açıklama yapan Muharrem İnce;

“Elinizde hangi sahte belge, hangi sahte dekont, hangi sahte görüntü varsa; 1 dakika bile beklemeden yayınlayın. Benim abdestimden şüphem yok. Ömrüm sizin ağababalarınızla mücadele etmek ile geçti. Ne FETÖ’ye, ne PKK’ya, ne Hizbullah’a asla boyun eğmedim, eğmem. Hepinizle yargıda hesaplaşacağım.” ifadelerine yer vermişti.

ince 2

Muharrem İnce Adaylıktan Çekildi

Sex kaseti skandalı iddialarının ardından açıklama yapan Muharrem İnce, adaylıktan çekildiğini duyudur. İnce, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Böyle bir iftira furyasını hiçbir siyasetçi görmedi. 45 gündür itibar suikastı yapılıyor. Benim böyle bir görüntüm yok, bu iftira.

alenen iftira 5 milyon dolarlık banknot dekont, yazıyor geçiyor adam. Ya nerede bu savcılar. Pazar günü bankadan 10 milyon lira havale yapıyorlar. 8 milyon dolara kadar çıktılar bu kadar itibar suikastı yapılırken bu ülkenin savcılarının ortaya çıkmamasını anlayabilmiş değilim. Benden başka mal varlığın açıklayan yok, ben açıklıyorum bana çamur atıyorlar.  Bir yandan FETÖ’cüler bir yandan PKK’lılar saldırıyor. Döne döne dönüştüm onlarla. 45 gün iftira attılar.  Atatürkçülerin o Meclis’te olması lazım Türkiye’nin sigortası Memleket Partisidir. Kim saldırırsa saldırsın istedikleri kadar montaj kaset yapsınlar, Memleket Partisi’ne her evden bir oy istiyorum.  Benim bu olmayan sahte dekontlardan korkum yok, 45 gündür çekiyorum.  Adaylıktan çekiliyorum. Bunu memleketim için yapıyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu