Silahlı Saldırıya Uğrayan Delioğlu Konuştu

Silahlı saldırıya uğrayan Delioğlu konuştu. Açıklama yapan Delioğlu, “Esas hedefin Babam Ali İhsan Delioğlu olduğunu anlayabiliyorum” dedi.
delioglu 1
Geçtiğimiz günlerde kafede oturduğu sırada silahlı saldırıya uğrayan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu‘nun oğlu Mücahid Delioğlu, saldırı ile ilgili açıklamada bulundu…
 
Delioğlu, silahlı saldırının asıl hedefinin babası olduğunu belirtti. Hastanede tedavisi devam eden Mücahit Delioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;
 

Hiç Kimse İle Bir Husumetim Yoktur

“2 Eylül Cumartesi günü, ömrümde hiç görmediğim ve tanımadığım bir kişi arkamdan kalleşçe ateş etti. Elhamdulillah ameliyat sonrası sağlık durumum iyiye gidiyor. Hiçkimse ile bir husumetimin olmadığının bilinmesini isterim. Tetiğe basanın bir maşa olduğu ve arkasında azmettiricilerin olduğu da anlaşılmıştır.”
 

Esas Hedef Babam Ali İhsan Delioğlu’dur

“Bu kalleş saldırıda, her ne kadar ben hedef olarak seçilmişsemde, esas hedefin Babam Ali İhsan Delioğlu olduğunu anlayabiliyorum… Kendisine ait bir arabası dahi olmayan, makam arabasıyla ve koruma ile dolaşmaktan utanan ve İl Başkanı olduktan sonra dahi, hayatında hiçbir konforu olmayan, ama hiç kimseye el avuç açmayan, her zaman dimdik duran bir babanın oğluyum…”
 

Mermiler Beni ve Babamı Hizmetten Alıkoymayacak

“Ne iftira kampanyaları, nede mermiler beni ve Babamı millete hizmet yolundan alıkoyamayacaktır… Güvenlik güçlerimizin bu olayın azmettiricilerini en kısa sürede ortaya çıkaracaklarına eminim.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu