Sertif Arkan Urfa’daki Cinayette Kilit Rol Oynadı

Şanlıurfa’da eşi ve 4 çocuğu sulama kanalında boğulmuştu. Avukat Sertif Arkan, kaza değil ‘Cinayet’ denilen olayda kilit rol oynadı. İşte Ayrınlar…

sertif arkan

Şanlıurfa’da Eşi ve 4 Çocuğu Öldü! Kendisi Sağ Kurtuldu

Şanlıurfa’da, 9 ay önce bir otomobil sulama kanalına uçtu. 6 kişilik ailenin bulunduğu aracın sulama kanalına uçmasının ardında anne ve 4 çocuğu boğularak hayatını kaybetti. Ara. sürücüsü Hasan Çetin ise sulama kanalından çıkarak kurtuldu.

Olay Kaza Değil ‘Cinayet’

Kazanın ardından yapılan çalışmalar netincesinde aracın sücüsü Hasan Çetin gözaltına alındı. Hasan Çetin’in gözaltı süresi bittikten sonra serbest bırakılması eş Özlem Çetin’in ailesi tarafından tepki ile karşılandı. Hayatını kaybeden eş Özlem çetin’in ailesi olayın kaza değil cinayet olduğunu iddia etti. İddiaların ardından Hasan Çetin yeniden gözaltına alınarak bu defa fa adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

5 Ay Sonra Evlendi! Arabayı da Gelin Arabası Yaptı

Hasan Çetin’in eşini ve 4 çocuğunu kaybetmesinin üzerinden 5 ay geçtikten sonra başka bir kadınla evlendiği öğrenildi. Çetin’in başka birisiyle evlenmesi yetmiyormuş gibi bir de eşini ve 4 çocuğunu kaybettiği otomobili gelin arabası olarak kullandığı öğrenildi…

Ailenin Yolu Avukt Sertif Arkan İle Kesişti

Hasan Çetin’in bu davanışları şüphe ile karşılandı. 4 çocuğu ile birlikte boğularak can veren Özlem Çetin’in ailesi Şanlıurfa’da iyi bir avukat arayışına girdi. Ailenin yolları Sertif Arkan ile kesişti. Avukat Sertif Arkan, olayı en ince ayrıntısına kadar araştırarak aileye büyük destek sağladı.

Avukat Sertif Arkan Cinayette Kilit Rol Oynadı

Avukat Sertif Arkan’ın ince çalışmaları ve kilit soruları ile savcılığa verilen savunmada ailesinin katili olduğundan şüphelenilen Hasan Çetin’in yeniden gözaltına alındı… Yeni evlendiği eşi ile birlikte gözaltına alınan Hasan Çetin çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak ceza evine gönderildi… Urfalı avukat Sertif Arkan, cinayetin çözülmesinde kilit rol oynadı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu