Sedat Peker, Başka Bir İsimle 50 Milyon TL Bağışladı

Sedat Peker’in Savaş Ateş ismiyle depremzedelere 50 milyon TL bağışladığı iddia edildi. Peker, bağışında “Kızlarım Lina ve Mina adına” dedi.

sedat peker 1 1

Sedat Peker’in Savaş Ateş ismiyle ‘Bir Kira Bir Yuva’ kampanyasına 50 milyon TL bağışladığı iddia edildi. Peker’in “Kızlarım Lina ve Mina adına” diyerek bağışta bulunduğu öğrenildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Halk TV desteğiyle bir yardım kampanyası düzenledi. Kampanyaya ‘Bir Kira Bir Yuva’ ismi verildi. ‘Bir Kira Bir Yuva’

Kampanyasına bir çok ünlü isim dahil olmak üzere her kesimden insan destek verdi. kampanya evleri olan vatandaşların evlerini, depremzedelere ücretsiz ya da düşük bir bedel karşılığında vermeleri üzerine başlatıldı.

Kampanyaya dahil olan isimlerden birinin de Sedat Peker olduğu iddia edildi. Peker’in Savaş Ateş ismi ile  “Kızlarım Lina, diğer kızım Mina adına” diyerek 50 milyon TL bağışladığı iddia edildi. Sosyal medyada 50 milyon TL’nin Peker tarafından yapıldığı konusundaki söylentilere Peker cephesinden herhangi bir açıklama gelmedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu