Sapık Dede 9 Yaşındaki Torununa Tecavüz Etti

2013 doğumlu torununa tecavüz eden dede sosyal medyada tepkilere neden oldu. Sapık dede, 9 yaşındaki torununa sistematik olarak tacizde bulunmuş.

2013 doğumlu torununa tecavüz eden dede sosyal medyada tepkilere neden oldu. Sapık dede, 9 yaşındaki torununa sistematik olarak tacizde bulunmuş.
 
Olay, 7 Mayıs 2022’de İstanbul’da meydana geldi. Sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri olan #SapıkDedeTutuklansın etiketi altında yazılanlar hayrete düşürdü.
 
İstanbul Anadolu Aile İçi Şiddet Suçlarla Soruşturma Bürosu’nun aldığı bir ifadenin belgeleri sosyal medyada yayımlandı. Yayımlanan belgelerde 9 yaşında olan bir çocuğun dedesi tarafından sistematik olarak taciz ve tecavüze uğradığı yer aldı.
 
Gündeme düşen olayda sapık dede, küçük yaşlardan itibaren torununa tacizde bulunmuş, çocuğun yaşının ilerlemesinin ardından iş tecavüze kadar ilerlemiş.
 

Anne: “Deden Sana Bir Şey Mi Yaptı?”

Olay, küçük kızın annesi tarafından fark edildi. Kızına “Deden sana bir şey mi yaptı?” sorusunun ardından başından geçenleri anlatan 9 yaşındaki kız, dedesinin kendisine taciz ve tecavüzde bulunduğunu anlattı.
 
9 yaşındaki kıza hastanede yapılan muayenelerde tecavüz edildiği tespit edildi. raporun ardından en yakın karakola başvuran aile küçük kızın ifadesinin alınmasını sapladı. 9 yaşındaki kız ifadesinde kan donduran gerçeklere yer verdi. Küçük kız karakolda verdiği ifadede dedesinin kendisine nasıl istismarda bulunduğunu şu sözlerle anlattı;
 
“Ben 4-5 yaşından itibaren dedem tarafından istismara uğruyorum. Onlar istediği için hafta sonları orada kalıyordum. Anneannem pazara gittiğinde dedem “Ben üşüyorum. gel uzanalım”. dedi. Dedemle uzandım. Bana sarıldı. Arkamı döndüğümde sert bir şeylerin bana dokunduğunu hissettiğim. Kalkmak istedim dedem müsaade etmedi. Eli ile ağzımı kapattı. Bayılmışım. Ayıldığımda atletim hariç üstümün çıplak olduğunu gördüm. alt kıyafetlerim de giydirilmeden üstüme bırakılmıştı. Salona gittiğimde dedem kuruyemiş yiyordu. Bu durumu birine anlatırsam beni bıçaklayacağını söyledi. ben de korkumdan kimseye anlatamadı. Zamanla tuvalete giderken acı çektiğimi gördüm. Annem sorunca da ona anlattım. Dedemden şikayetçiyim” dedi.
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu